Horskí vodcovia z Mountain Pro Guiding

Firma Mountain Pro Guiding, založená Mikim Knižkom, ponúka služby horských vodcov a zabezpečuje všetky detaily Vášho výletu od plánovania, organizácie, až po samotné vodenie.

O všetko je postarané

Naším cieľom je poskytnúť Vám bezstarostnú dovolenku, ktorá v sebe zahŕňa veľa dobrodružstva a spoznávania nových miest.

Miki a naši ďalší horskí vodcovia sa o Vás postarajú. Radi Vám odovzdajú svoje dlhoročné skúsenosti z pohybu v horách a podelia sa s Vami o jedinečný pocit z voľného pohybu v prírode.

Naučíte sa a zažijete viac

Mountain Pro Guiding sa orientuje na vodenie po celom svete a na organizáciu kurzov v širokej škále outdoorových aktivít. Naši horskí vodcovia sa neustále učia a sledujú nové trendy a preto sú naše kurzy na vysokej úrovni kvality.

Ak ste vyznávačom outdoorových alebo adrenalínových športov a chcete vyskúšať niečo nové, niečo viac odvážnejšie, vieme Vám s tým určite pomôcť.

Napíšte nám a my Vám radi poradíme s výberom vhodnej túry alebo aktivity.

Heli-skiing v Kanade

Ako jediný na Slovensku a v Čechách Vám ponúkame špecialitu – heli-skiing v Kanade (lyžovanie za pomoci helikoptéry). Tento druh lyžovania v destinácii ako Kanada sa stal veľmi populárnym na celom svete a je vysoko cenený najmä medzi lyžiarskymi veľmocami ako Švajčiarsko a Rakúsko.

Pozývame Vás navštíviť našu novú stránku – heliskiing.sk – zameranú špeciálne na heli-skiing v Kanade, kde sa dozviete všetky potrebné informácie.