Ponuka kurzov

Spoločnosť Mountain Pro Guiding sa s Vami rada podelí o svoje skúsenosti. Naša široká ponuka kurzov osloví každého, kto sa chce naučiť o pohybe v horách niečo nové.

Všetky naše kurzy sú vedené horským vodcom s certicikáciou UIAGM s dlhoročnými a medzinárodnými skúsenosťami. Takáto garancia je najlepšia vec, akú ponúkame novým uchádzačom a sme hrdí, že všetci naši absolventi sú s kurzami nadmieru spokojní.

Prečo sa oplatí isť na kurz?

Bezpečnosť na horách by určite mala zaujímať každého, ale kurzy nie sú len o tom. Na našich kurzoch sa naučíte viac, ako sú iba základy. Popri bezpečnosti Vám dáme rady, ako si vybrať dobrý svah a deň na to, aby ste maximalizovali Vašu radosť z pôžitku na horách.

Zimné kurzy

V zime Vám ponúkame základný a rozšírený lavínový kurz, skialpinistický kurz, pohyb po snehu na pešo, ale aj na snežniciach. Zasvätíme Vás do tajov freeridu a pre náročnejších ponúkame lezenie v ľade a výstupy na zimné vrcholy.

Ponúkame:

Momentálny kalendár kurzov

 

Letné kurzy

Letnú ponuku pripravujeme a bude ju zahŕňať pohyb v skalnom teréne, športové a skalné lezenie, práca s lanom a horolezeckými pomôckami, orientácia v teréne, čítanie z terénu a mapy a jej následovné použitie.

Okrem výstupov na štíty a vrcholy Vám ponúkame možnosť cyklotúr v národných parkoch a prechody netradičnými jaskyňami Slovenska.  Organizujeme aj firemné hry – teambuildingy a kurzy pohybu v divokej prírode.