Mountain Pro Guiding – uprawnieni przewodnicy górscy

Firma Mountain Pro Guiding, założona przez Mikiego Knižkę, oferuje usługi przewodników górskich oraz dba o wszelkie szczegóły Państwa wycieczki : jej planowanie, organizację oraz profesjonalne przewodnictwo.

Zajmiemy się wszystkim

Naszym celem jest Państwa udany wypoczynek w górach, podczas którego  przeżyjecie Państwo wiele przygód oraz poznacie wiele fascynujących miejsc.

Miki oraz pozostali przewodnicy górscy chętnie zaoferują Państwu swoje usługi. Chcemy przekazać Państwu  swoje długoletnie doświadczenie w zakresie poruszania się po górach oraz umożliwić Państwu przeżycie radości z bezpośredniego kontaktu z przyrodą.

Z nami przeżyjecie i nauczycie się więcej

Mountain Pro Guiding jest nastawiony na przewodnictwo po całym świecie, jaki i na organizację kursów w szerokim zakresie outdoor’owych aktywności. Nasi przewodnicy górscy ciągle zdobywają wiedzę i śledzą nowe trendy, przez co nasze szkolenia są na wysokim poziomie.

Jeśli jesteście Państwo fanami outdoor’owych aktywności fizycznych lub sportów ekstremalnych i chcecie spróbować czegoś nowego, bądź czegoś w nieco odważniejszej formie,  nasza firma będzie  najlepszym partnerem w realizacji Państwa pasji.

Czekamy na Państwa wiadomości. Chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniej trasy czy też innej atrakcji.

Heliskiing w Kanadzie

Jako jedyni na Słowacji i w Czechach mamy w ofercie heliskiing w Kanadzie (zjazd na nartach z pomocą helikoptera). Ten rodzaj narciarstwa w Kanadzie stał się  popularny na całym świecie, zwłaszcza wśród narciarskich potęg, jakimi są Szwajcaria i Austria.

Jeśli nasza oferta przypadła Państwu do gustu czekamy na kontakt – prosimy o telefon bądź wiadomość mailową.

Kim jest Miki Knižka?

Miki Knižka jest certyfikowanym przewodnikiem wysokogórskim (przewodnik UIAGM). Jest on doświadczonym wspinaczem górskim, narciarzem oraz podróżnikiem, żyjącym po części w zachodniej Kanadzie oraz na Słowacji, w Tatrach Wysokich.

Wśród przewodników górskich, taterników i skialpinistów Miki jest znany, ze względu na swój podróżniczy temperament.. Jego chęć do poznawania nowych miejsc zaprowadziła go nie tylko do wielu europejskich rejonów, ale również do Azji czy też Południowej i Północnej Ameryki.

W skład wypraw organizowanych przez Mikiego Knižkę wchodzą głównie: skialpinizm, wspinaczka wysokogórska, rower górski oraz trekking.

Od lata 2010 Miki należy do Czeskiego Zrzeszenia Przewodników Górskich.