Referencie na Kura

Thanks again for this nice two trips. now i see my limits . I ask you for a trip at w-side of lomnicky peak to see what is possible for me – and now i think i know it 😉 !!

Alex

Zážitky z výstupu sú živé ešte aj dnes a spokojnosť je obrovská.

Osobne by som vyzdvihol hlavne organizáciu, vodcovské schopnosti a samotný prístup horského vodcu Eda Liptáka – Kura. A to, či už po profesionálnej, ako aj po ľudskej stránke. Obidva hodnotím veľmi pozitívne a na veľmi vysokú úroveň.
Hlavne v „kríze“, keď kondičné nedostatky premohli u mňa psychickú pohodu, ma Kuro dokázal vyhecovať a nevzdať sa 🙂
Ešte by som podotkol pocit bezpečia. Až s odstupom dní môžem zhodnotiť, že som sa pri výstupe cítil uplne bezpečne a ani na okamih ma ani len nenapadlo, že by sa niečo mohlo stať. Tak sa človek mohol bezstarostne sústrediť na úpne iné myšlienky a s čistou hlavou zdolať vrchol.

Ladislav

Jeste jednou dekujeme, bylo to jako vzdycky super. Mas v Praze další uctivace.

Oli

Ahoj Kuro, máš u mě velký dík, rozhoupal jsi mě- už věřím, že“ je všetko iba o voli“, i když to někdy zatraceně bolí. Výlet s Tebou mě postrčil a už jsem se rozhoupala a chodím se učit lézt na stěnu a zase je svět veselejší ještě jednou dík za impuls, přeji pohodové dny a hlavně dobrou regeneraci n. radialis!!!

Lenka

Velice bychom vam chteli podekovat za nadherny zazitek, ktery jsme mohli i diky vam mit! Byly jsme velice spokojene i s nasim pruvodcem Kurou. Moc jsem si vystup uzily a verim, ze na to budeme cely zivot vzpominat. Pocasi vyslo jak na objednavku, ze snad ani uz lepsi to byt nemohlo.

Jeste jednou dekujeme a budeme vas doporucovat nam podobnym dobrodruhum.

Michaela a Alena

Ďakujem veeeľmi pekne za sprostredkovanie horského vodcu Kura, bol vynikajúci a cítili sme sa v jeho prítomnosti veľmi bezpečne a komfortne. Budem šíriť Vaše meno a meno firmy ďalej len kladne.

Andrej

Bol som veľmi spokojný, Kuro je super človek a výborný profesionál, bol to pre mňa nezabudnuteľný zážitok, teším sa na ďalšiu spoluprácu a posielam fotku z vrchu.

Miroslav

Chceme sa veľmi poďakovať za pekny výlet a rovnako oceniť profesionálne a ľudské kvality vášho pracovníka Kura.
Boli sme veľmi veľmi spokojní -:)
Držíme palce

Tibor a Zuzana

Chcel by som Vám dodatočne poďakovať za zabezpečenie prednášky, výstupu na Lomnický štít v sprievode vodcu Eda Liptáka. Rád by som týmto vyzdvihol jeho profesionálny a najmä ľudský prístup počas celého programu v piatok / sobotu 19/20.02.2016, kde sa snažil neustále držať celý výstup v maximálnej bezpečnosti a počas celej doby mi posúval neuveriteľne množstvo informácií o horách, Tatrách a samotnom lezení.

Bolo mi potešením tento deň absolvovať v jeho prítomnosti a preto Vám ďakujem za sprostredkovanie kvalitných služieb. V budúcnosti rád využijem opätovne Vaše služby.

Karol

Chceme vám aj vašej agentúre poďakovať, za nádherný výstup na Lomnický štít, ktorý sme absolvovali 1.apríla 2016. Počasie bolo fantastické a poslali ste nám perfektných horských vodcov. Kuro aj Jaro sa perfektne osvedčili. sú veselí, dôslední a trpezliví. Poďakujte im ešte raz za nás.

Pozdravujeme Ťažandlakova  Ľ a spol.