Referencie na Mikiho

Ďakujeme ešte raz veľmi pekne Mikimu za skvelý zážitok z Gerlachu, za pocit bezpečnosti vďaka jeho podpore a radám na komplikovaných miestach, kde nám nebolo vždy všetko jedno…
Vďaka aj za výbornú náladu, ktorú svojím prístupom vniesol do nášho výstupu.

Držíme palce a tešíme sa niekedy nabudúce!

PS: Aj keď najradšej by sme poslali fotku, kde sa  na najťažšom úseku na zostupe vďaka Mikimu všetci usmievame.

Eva, Matúš a Jakub

Jeste jednou moc dik za Gerlach! Jsem rad, ze jsem mel moznost poznat zkuseneho profesionala a vyborneho partaka a zkuseneho vudce Mikiho. Pres to ze byla mlha a nevlidne pocasi, citil jsem se celou cestu bezpecne.

Mirek Praha

Vystup vysiel uplne excelentne, vsetci sme ocenili pristup Mikiho aj Ivana, su profesionali a udrziavali aj vybornu pozitivnu atmosferu.

Michal

Ahoj Miki,

chci Ti za sebe a jistě i za všechny ještě jednou moc poděkovat za včerejší zážitek, bylo to pro nás úžasné, intenzivní a všichni jsme byli ještě dlouho potom nadšení, jak nám vyšlo počasí, že jsme měli právě Tebe a celá cesta byla moc zajímavá.

Měj se fajn a přeji Ti jen samé úspěchy na další cestách! J

Bára (Olomouc)

Heli-skiing je jedinečná možnosť ako objaviť v lyžovaní niečo nové. Lyžovanie v krásnom vysokohorskom prostredí, v hlbokom prašane vo voľnom teréne splní sen každému lyžiarovi. Lyžovať sa tu dá podľa chuti a po lyžovaní je na chate príjemný relax. Ubytovanie a strava Vás príjemne prekvapí.

Pre tých čo majú obavy:
Heliskiing je bezpečný, a ak sa spojíte s dobrým vodcom (Mikim) ako my, budete sa cítiť ešte bezpečnejšie.“

Ján Plecenik-Gašpar

„After some weeks of holidays we are at home in the Basque Country.

First of all, thank you for your guiding in Tatras. Climbing the Gerlach was a fantastic experience we will never forget. We enjoyed your company, advices and, above all, conversation. I hope you are working with many others visitors in Tatras. You are an excellent guide and a person.

Best regards and bi musu (two kisses).“

Luisa

„Helisking doporučujem každému, kto je vášnivý lyžiar, miluje hory a vzrušenie. Treba ho prežiť minimálne raz v živote.

Ale pozor! Na to, aby bol zážitok dokonalý, potrebujete dobrú partiu a ešte lepšieho vodcu.

Lyžovanie v božskom prašane, štarty a pristávania vrtuľníka v úžasnej prírode, výklad a vedenie vodcu – to všetko sa vryje navždy do Vašej pamäte.

Helisking v british columbii som absolvoval dva-krát. Posledne som tam bol s celou mojou rodinou a zverili sme sa do rúk Mikiho Knižku. Jeho vedomosti o british columbii, vodcovské skúsenosti, jeho pozícia v CMH a super kamarátska povaha, to sú dôvody, pre ktoré sa s Mikim na helisking určite ešte vrátim. Celý náš výjazd organizačne zabezpečil a my sme si bezstarostnú dovolenku dokonale užili.

Teším sa opäť Miki!“

Robo Gálfy – známy horský vodca, horolezec, lyžiar, skialpinista