Referencie na Tibora

Ďakujem za organizáciu výstupu, bolo super, všetko dopadlo na 1* , Tibor bol skvelý vodca a aj počasie vyšlo celý deň mimoriadne pekne. Verím, že si to o rok zopakujeme na niektorom dalšom tatranskom štíte!

Ivan

Ještě jednou moc děkujeme za skvělý zážitek a profesionální vedení Tobě i našemu horskému vůdci Tiborovi! A zdravíme Slovensko, kam se zase co nejdříve rádi vrátíme!

Radka a Pavel

S Vašimi službami sme boli nad mieru spokojní. Rovnako sme boli spokojní aj s vodcom Tiborom Hromádkom, dúfame, že sme mu nedali moc zabrať 🙂 . Klimatické podmienky neboli najideálnejšie, ale myslím, že to len znásobilo ten skvelý pocit vyškriabať sa až na samý vrchol a potom v zdraví a bezpečne sa vrátiť na chatu. Čiže pre nás to bol skutočne zážitok, na ktorý nezabudneme

Ešte raz ďakujeme a prajeme veľa spokojných klientov.

Jozef

Gerlach bol úžasný a Tibor Hromádka bol výborný vodca, som veľmi vďačná že to bol Tibor na koho padla v ten deň moja zákazka.

Monika

S vystupem jsme byli velice spokojeni , meli jsme stesti na pocasi . Nas prideleny horsky vudce Tibor Hromadka je velmi zkuseny a pokud bychom se na vas v budoucnu obratili , radi bychom dalsi turu podnikli s Tiborem.

Martin

Ďakujeme TIBOROVI HROMÁDKOVI, ktorý bol s nami dnes na Gerlachovskom štíte. Úžasný človek, s veľkým srdcom a neskutočnou trpezlivosťou. Už od prvej chvíle sme mu maximálne dôverovali. Ešte raz veľké ďakujem ….

Marcela

Veľmi sme boli spokojní s kvalitou spolupráce a hlavne s Vaším horským vodcom a jeho ľudským prístupom p.Tiborom Hromádkom.

Miriam

Chtěl bych Vám poděkovat za skvělý průběh skalp. kurzu. Hlavně prosím pochvalte Tibora. Je to opravdu profesionál a jeho přístup k vedení kurzu byl naprosto perfektní. Pro mne to byl velký zážitek a také obrovský přínos do budoucna.

Přeji hodně úspěchů ve Vaší práci.

Martin