Objednať Výstup

TEAMBUILDING pre firmy na horách

Čo je to Teambuilding?

Teambuilding je výraz pochádzajúci z anglických slov “team” = tím a “building” = budovanie.

Je jednou z najefektívnejších možností ako stmeliť pracovný kolektív, ako sa lepšie spoznať navzájom, posilniť vzťahy, začať lepšie priateľstvá, či ako si budovať tímovú spoluprácu.  Keď má pracovný kolektív dobré vzťahy a dokáže medzi sebou spolupracovať  a dohodnúť sa, vie lepšie a efektívnejšie vykonávať svoju prácu vo firme.

Ako Teambuilding prebieha?

Teambuilding je súbor rôznych voľnočasových aktivít prebiehajúcich najmä v prírode. Aktivity sú nastavené tak, aby zlepšili tímový výkon, vycibrili súťaživosť a spoluprácu medzi zamestnancami firmy a vytvorili zábavnú atmosféru v tíme.  Pri takýchto aktivitách sa zlepšuje komunikácia medzi účastníkmi skupiny a to práve tým, že sú motivovaní pracovať na aktivite spoločne. Pri konkrétnych teambuldingových činnostiach sa dá určiť, kto je v tíme vodca, kto určuje smer, kto je takzvaný „tichý kolega“, či kto je hlava tímu.

Dobrá spolupráca v tíme je nástroj k lepším pracovným výsledkom.

Môžeme si prispôsobiť program podľa našich požiadaviek?

Špecializácia našej spoločnosti je to, že vieme vytvoriť celý program na mieru. Program vyskladáme na základe našej dohody s Vami a to podľa Vašich prianí. Program sa môže kedykoľvek zmeniť a prispôsobiť, tak aby spĺňal všetky Vaše požiadavky. Vždy sa snažíme, aby firma bola 100 % spokojná, či už z organizačnej, alebo ľudskej stránky. Prvoradá pre nás je spokojnosť klienta.

Aké miesto je najlepšie pre teambuilding?

Pre organizovanie firemného teambuldingu je najvhodnejším miestom príroda a v našom prípade sú to Vysoké Tatry, ktoré ponúkajú zúčastneným okrem pokoja a krásy aj neuveriteľné výhľady a úkazy. S našim tímom horských vodcov môžu účastníci objaviť tie najkrajšie miesta v slovenských veľhorách a dozvedieť sa tie najzaujímavejšie informácie z danej oblasti. Iba s nami majú Vaši zamestnanci možnosť napríklad dosiahnuť najvyšší vrch Slovenska – Gerlachovský štít a zažiť tak neobyčajný zážitok, alebo prekonať strach z nepoznaného.

Najlepšie na spoznávanie je zažiť spolu niečo výnimočné.

Prečo s firmou Mountain Pro Guiding?

Firma Mountain Pro Guiding je spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti služieb horských vodcov. Ponúka organizovanie výstupov, kurzov a výletov, či už v lete alebo v zime, vo vysokohorských oblastiach na Slovensku a v zahraničí. Naši horskí vodcovia sú certifikovaní resp. majú najvyššie možné vzdelanie na pohyb v horách a taktiež dlhoročné skúsenosti vyplývajúce z expedícii na najvyššie hory nie len na Slovensku ale aj v zahraničí. Každý z našich horských vodcov vie posúdiť aktuálnu situáciu daného výletu a vie zhodnotiť podmienky ohrozenia nie len na horách.  Na prvom mieste je vždy klient a jeho bezpečnosť.

Ako sa firma Mountain Pro Guiding odlišuje od iných firiem organizujúcich teambuildingy?

Naši horskí vodcovia sú vysokokvalifikovaní na pohyb v horách. Iba od najpovolanejších osôb sa môžete dozvedieť tie najvýstižnejšie informácie z vysokohorskej oblasti. Do vybraných aktivít teambuildingu sme zahrnuli aj také, ktoré nie sú bežné ako napríklad prácu s lavínovou výbavou, horolezeckou výstrojov, výstupy na ktorýkoľvek  štít vo Vysokých Tatrách alebo činnosti záchrany života a podania prvej pomoci v horách. Účastníci programu si tak môžu odniesť domov aj niečo prospešné do života.

Tieto výnimočné prvky našej spoločnosti nás odlišujú od ostatných. Ak sa rozhodnete pre nás, Vaša firma si odnesie niečo mimoriadne a bude na to dlho spomínať.

Robíte záznamy z akcie?

Z každej akcie Vám vieme urobiť fotografický alebo video záznam. Následne Vám zhotovíme  DVD-čko, ktoré spracujeme a zašleme.

REFERENCIE

S plánovaním teambuildingov sa zaoberáme už viac ako 5 rokov.  Medzi firmy, pre ktoré sme organizovali túto akciu patrí napríklad firma Imperial Tabacco Slovakia, kde sa zúčastnilo teambuildingu 80 osôb, firma Volswagen alebo spoločnosť Continental Matador Rubber a mnoho ďalších. Každá firma bola s nami nadmieru spokojná a účastníci si odniesli domov veľa skúseností a zážitkov z programu.

Bude pre nás česť zoorganizovať náš pestrý zážitkový program aj pre Vašu firmu.

Objednať