Objednať Výstup

PROGRAM BUDOWANIA ZESPOŁU-TEAMBUILDINGU

Program składa się z trzech części:

1.  Informacje: Ta część zawiera informacje o przewodnikach górskich, podstawowe wiadomości o programie szkoleń i podziale na grupy.

2.   Szkolenie: ta część opisuje zadania, konkursy, ćwiczenia, gry, sytuacje modelowe, w których biorą udział uczestnicy szkoleń.

3.  Odprawa i ocena: Na końcu szkolenia podsumowuje się punktację i wyłania najlepszą grupę. Spotkanie sprawozdawcze (debriefing), albo sprzężenie zwrotne, jest najważniejszym elementem teambuildingu. Przewodnik górski przeanalizuje i oceni doświadczenia zyskane przez uczestników szkolenia oraz scharakteryzuje typ osobowości każdego członka zespołu.

Zajęcia w ramach budowania zespołu, przeprowadzane w górach zarówno latem jak i zimą, wzmacniają poczucie wolności oraz dostarczają niezapomnianych wrażeń w kontakcie z pięknem przyrody górskiej.

Wybierzcie jeden z 4 naszych programów:

1.  Jak przeżyć ? Na łonie przyrody oraz w firmie

Program oferujący różnorodne ćwiczenia związane z ratownictwem oraz kurs przeżycia, np. sztuczne oddychanie, jak opatrzyć złamaną kość i przetransportować rannego do bezpiecznego miejsca, jak przymusowo przeczekać noc, jak rozpalić ogień bez zapałek i wiele innych.

Rywalizujące ze sobą grupy liczą maksymalnie 8 osób. Program kończy się oceną wykonania ćwiczeń i wyborem najlepszego zespołu.

2.  Rodzina z firmą

Program jest opracowany tak, żeby mogli w nim uczestniczyć pracownicy firm z dziećmi. Zajęcia są dostosowane do możliwości oraz potrzeb, zarówno dorosłych jak i dzieci. Ćwiczenia dla dzieci są jednocześnie zabawą i nauką. Tworzymy grupy, które składają się z maksymalnie 8 osób. Grupy te ze sobą współzawodniczą ze sobą. Program kończy się oceną wykonania ćwiczeń i wyborem najlepszego zespołu.

3.  Sportowcy w firmie

Ten program jest przeznaczony dla usportowionych pracowników firmy , którzy będą ze sobą rywalizować w grupach (liczba zależy od rodzaju ćwiczenia). Program kończy się oceną wykonania zadań i wyborem najlepszego zespołu.

4.  Program dla wszystkich

Program opracowujemy zgodnie z Państwa oczekiwaniami i wyborem. Zorganizujemy grupy (maksymalnie 8 osobowe), które będą ze sobą współzawodniczyć. Na zakończenie ocenimy wykonanie ćwiczeń i wybierzemy najlepszą grupę.

Dodatek specjalny: Wieczorna biesiada z przewodnikiem górskim

Oprócz zajęć dziennych oferujemy także program wieczorny, kiedy to nasi przewodnicy opowiadają o swojej działalności oraz ciekawych doświadczeniach w przeszłości. Przewodnicy górscy, jako miłośnicy podróży, przeżyli wiele przygód i zyskali wiele doświadczenia, którymi się chętnie z Państwem podzielą. Program biesiady wieczornej składa się z prezentacji i wyświetlania filmów o działalności w górach na Słowacji i za granicą oraz dyskusji. Głównym celem biesiady jest wytworzenie przyjaznej atmosfery otwartej debaty, w czasie której uczestnicy mogą bez obaw mogą stawiać pytania i włączać się do dyskusji.

Jeśli Państwo do nas napiszą, prześlemy Państwu szczegółową ofertę w ramach wybranego programu.

Uwaga: Każdy z wyżej wymienionych programów dostosowujemy do aktualnych warunków atmosferycznych. Zajęcia w zakresie budowania zespołu (teambuilding) organizujemy zarówno latem, jak zimą.

Będziemy zaszczyceni możliwością organizowania urozmaiconego i ekscytującego szkolenia także dla Państwa firmy.

Objednať