Popri využití služieb horských vodcov Vám odporúčame ubytovanie v hoteli Sliezsky dom, ktorý je situovaný vo výške 1670 metrov nad morom a je najvyššie položeným horským hotelom  na Slovensku. Vďaka svojej polohe je Sliezsky dom zároveň obľúbeným východiskovým miestom nielen pre náročné túry a prechádzky, ale aj výstup na najvyšší vrchol Slovenska, Gerlachovský štít.

Hotel je aj napriek svojej unikátnej polohe dostupný celoročne.  K hotelu Vás z Tatranskej Polianky vyvezie hotelové auto alebo je aj možnosť parkovania priamo pred hotelom.

hotel-sliezsky-dom

ubytovanie-sliezsky-dom

 

 

 

 

 

Horský hotel Sliezsky dom ponúka ubytovanie v 43 izbách hotelového štandardu zariadených v modernom štýle a 1 turistickej izbe. Neopakovateľný zážitok z pobytu umocňuje aj výhľad na strmé tatranské štíty a okolitú prírodnú scenériu.

Vybavenie hotela

Celková kapacita ubytovania v hotelovom štandarde je 43 izieb, ktoré poskytujú 92 pevných lôžok a 16 prísteliek. Všetky izby sú vybavené samostatnou kúpeľňou s vaňou alebo sprchovacím kútom, minibarom, trezorom a LCD TV. V každej izbe je k dispozícii aj vysokorýchlostné pripojenie k internetu.

Pre návštevníkov, ktorí si nepotrpia na hotelový štandard a chcú sa ubytovať vo Velickej doline je určená 9 lôžková turistická izba s vlastnou toaletou a kúpeľňou.

izba-sliezsky-dom izba-standart-sd ubytovna-sd

KONTAKT NA REZERVÁCIU

emailrecepcia@sliezskydom.sk

tel: +421-911-882 879,
+421-918-988 309

 

Navštívte stránku hotela Sliezsky dom: www.sliezskydom.sk